Vítejte na neoficiálním webu GreyLinkDC++ věnovaném NMDC klientovi nové generace pro P2P síť Direct Connect Dnešní datum: Aktuální čas: Svátek má: • Podpořte GreyLinkDC++ libovolnou částkou se systémem PaySec. • Copyright © 2007 - 2012 GreyLinkDC++ • All rights reserved.

Nápověda »

universal6 Přidat do Oblíbených – AddToFavorites

Pro přidání GreyLinkDC++ do seznamu Oblíbených webů v prohlížeči slouží úplně první ikonka zleva ve tvaru hvězdy v linkovacích službách pod každým Komentářem a Stránkou.

Hlavní okno / Hlavička webu je tam, kde je vyobrazená Cannabis (logo GL), klikatelná a funguje k návratu na Hlavní stránku.

Překladač / Translator

Celý webík (respektive každou stránku zvlášť) GreyLinkDC++ je možné jedním kliknutím automaticky přeložit pomocí Google Translate do neuveřitelných 57+1 jazyků. V postraním panelu si vyberte žádaný jazyk rolováním v nabídce.

Admin OnLine - Okénko Digsby (služba dočasně pozastavena)

Administrátor bývá občas OnLine v interaktivním Okénku Digsby a je ho možné se zeptat velmi stručně na nějakou radu.  Text odešlete klávesou „enter“. V žádném případě to není určené na obtěžování, nebo rozsáhlé diskuze! K tomu slouží hlavní rubriky a příslušné kapitoly. Má to důvod i ten, že o problému a řešení se dozví více uživatelů a každý může být nápomocen svým odborným přístupem nebo radou. Admin je OnLine i na IM: ICQ, MSN a Jabber (viz Kontakt).

Další věcičkou Okénka Digsby, na kterou by se mohl někdo ptát,  je zobrazovaná informace při režimu Listening To… V Okénku se pak ukáže právě přehrávaná skladba Admina (načítá se z WinAmp) a je tam i neklikatelný, bohužel, odkaz na web Amazon.com , kde lze příslušnou skladbu či album rovnou zakoupit. V Okénku Digsby si též můžete nastavit dočasně používaný nick/přezdívku a zapnout/vypnout ozvučení. Kliknutím na křížek v Okénku Digsby jeho online chat zešedne a nebude se vám opětovně načítat při brouzdání naším webem.

„Pružné stránky“ – Rolování / Flexi Pages

Jedná se o funkci, která je dostupná v postraním panelu nabídky na pravé straně webu. Po najetí myškou na kterýkoliv hlavní popis, se vám zobrazí obousměrně vertikální šipky. Následným kliknutím se vám rozbalená nabídka sroluje…

Další funkcí je „zabalit“ každý příspěvek a stránku. Případně úplně skrýt postranní panel s hlavní nabídkou. Slouží k tomu dvě malá tlačítka umístěná v každém pravém horním rohu okna každého Komentáře či Stránky. Opakovaným kliknutím na vybrané tlačítko se vám zobrazí/rozbalí vše zpět. Vyzkoušejte.

Rozbalovací „pavoučí“ nabídka v pravém navigačním panelu u Hlavních Rubrik je snad jasná… Rozkliknutím tlačítek „+-“ u názvu se dostanete do dalšího podtématu.

Ukaž náhledSnap Shots Preview

Po najetí myškou na jakýkoliv aktivní hyperlink (http://) vedoucí mimo web GreyLinkDC++, se Vám zobrazí náhledové okénko cílove stránky v krásném tyrkysovém kabátku i slogem GreyLinkDC++. Je u něj dále možnost osobního nastavení: malé/velké okno, rss či náhled celé stranky aj.

Doporučit E-mailem - Vytisknout

Všude tam, kde se objeví pod Komentářem či Stránkou text „Doporučit E-mailem“ s ikonkou poštovní obálky, je možné e-mailem přímo z našeho webu GreyLinkDC++ odeslat/doporučit, bez kopírovaní celého obsahu Komentáře či Stránky, veškerý obsah svému známému… Podobné platí i o „Vytisknout“.

Komentáře – publikace/zveřejnění

Každý zaregistrovaný uživatel (případně návštěvník), který má schválený již nejméně jeden komentář, nečeká při dalším na proces schvalovaní administrací webu (změněno a uděleny vyjímky).

Kontakt

Kromě bežných komunikačních kanálů je možné využít i Kontaktní formulář k odeslání případného, blíže  nespecifikovaného dotazu, nebo např. porušování nečeho, něčím a někomu. Použití je univerzální a hlavně anonymní. Plně reflektujeme na nabídky ve formě dovolené na Bahamas…

RSS Feed

Na celém webu jsou dostupné rss zdroje pro dokonalý přehled o novinkách a článcích. Doporučujeme program FeedReader3. RSS Feed odkazy najdete na spodním okraji (patičče) webu a též v adresním řádku napravo u každého moderního prohlížeče.

Avatar / Gravatar

Možnost využití mít vlastního (Gr)Avatara (Ikonky) na GreyLinkDC++ u každého komentáře, jinak se generuje automaticky MonsterID. Stačí Vám k tomu registrace u služby Gravatar, zadat e-mailovou adresu, kterou uvádíte v komentářích a nahrát obrázek, který se u Vašich příspěvků bude zobrazovat. Tato e-mailová adresa je pak s obrázkem spjata (když ji tedy v komentáři neuvedete, avatar se nezobrazí). Enjoy!

404 Stránka nenalezena

Web má vlastní „chybovku“ 404. Page not found… » Čekni to!

- -

NEZAPOMEŇ číst Závazná pravidla GreyLinkDC++

Komentáře najdete zde a Novinky tady.

info6 * Web používá metodu komprese GZip – super rychlost zobrazování stránek! Při přenosu směrem k uživateli jsou přenášená data komprimována a úspora číní více jak 80% původní velikosti.


Líbí se Vám web GreyLinkDC++? Podpořte ho jakoukoliv libovolnou drobnou částkou. Rychle a bezpečně. Info PaySec.
To se mi líbí

žádný komentář k “Nápověda »”
  1. GreyLink napsal:

    Pokud budete mít nějaký dotaz k funkcím webu, pište je sem. Jistě oceníme i navržené informace, hodící se do tohoto tématu Nápovědy.

  2.  
Zanechej komentář


Související příspěvky:


Domů | NovinkyKomentáře | Náhledy | *Nastavení | Stažení | Sponzor | Kontakt | Nápověda | Archív | **Fórum | **Tajné

SuperLink.cz NAVRCHOLU.cz PageRank Seznam S-Rank JyxoRank Alexa Rank Compete Rank Powered by WordPress


Partneři a Sponzoři webu GreyLinkDC++

Webhosting Endora.cz GreyLinkDC++ » Klikni pro info o statusu Sponzor a Partner

CZIN.eu | Začátek.cz | Katalog.mzf.cz | Telsey.cz | Webkatalog | TopLinks.cz | TopSites.cz | HyperSmash


Advertising / Reklama